درباره ما

در صنعت ساختمان و خصوصا بخش بهداشتی آن که شامل حمام ، سرویس های بهداشتی ، استخر ها و سالن های وان و جکوزی می باشد رقابت مختلفی بین تولید کنندگان داخل و خارج با قیمت های متنوع و کیفیت های متنوع وجود دارد.

خرید و فروش تجهیزات بهداشتی ساختمان چه از سمت مصرف کنندگان و چه از نظر سازندگان محترم امروزه همانند برخی کالاها بسیار وقت گیر و پر چالش شده است. تغییر فرهنگ خرید با توجه به قدرت گرفتن فروشگاه های اینترنتی و همین طور تمایل به ذخیره سازی وقت و انرژی در دنیای پر رقابت امروز و مهم تر از همه نگرش تولید کنندگان محترم برای حذف واسطه ها تیم ما را برای طراحی و راه اندازی وب سایت اُیو کالا در سال ۹۹ مصمم کرد.

اگر خریدار محترم محصولات بهداشتی ساختمان باشید ممکن است برای خرید با چالش های کیفیت ، زمان و کمبود کالا در بازار روبرو شده اید که باعث شود نتوانید محصول مورد نظر خود را پیدا کنید، اُیو با نگرش تامین بهترین ها چالش های شما عزیزان را برطرف نموده است .

ما  با قدردانی از تولید ایرانی و با کیفیت، برای بی نیازی از بازارهای خارجی ، در کنار هزاران تولید کننده ی ایرانی  در صنعت بهداشتی ساختمان قرار گرفته ایم تا با پوشش دهی صد درصدی بازار داخل، نگاهی به بازار های جهانی  داشته باشیم.

هدف اصلی وب سایت اُیو کالا تجمع محصولات و کالاهایی در حوزه بهداشتی ساختمان در یک بستر و تحلیل و بررسی دقیق و ارائه بهترین محصول برای خریداران محترم در سراسر کشور می باشد تا آن ها بتوانند در بهترین شرایط ممکن کالای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

لجستیک بسیار قدرتمند اُیو درکنار ارتباط کامل و بلند مدت با مجموعه های دولتی و خصوصی پستی منجر به تامین و ارسال به موقع محصولات به سراسر کشور و در کمترین زمان ممکن شده است.

پشتیبانی ۲۴ ساعته اُیو کالا پاسخی ناچیز به حمایت شما خریداران محترم می باشد و در کنار انتخاب کالای بااصالت ، ارائه ضمانت نامه ها و خدمات گارانتی مشتریان اقدام به سرویس دهی کامل می نماید.

اهداف، چشم انداز و برنامه های اجرایی در اُیو کالا

  1. چشم انداز اُیو کالا این است که در آینده ای نه چندان دور به بزرگ ترین فروشگاه آنلاین در زمینه فروش تجهیزات ساختمانی در ایران و خاورمیانه تبدیل شود.
  2. اضافه کردن بخش های دیگر ساختمان در گام های بعدی
  3.  ارائه برترین محصولات بهداشتی ساختمانی

۴- حذف واسطه و کاهش قیمت  در کالاهای بخش بهداشتی ساختمانی

۵-ارسال کالاهای بهداشتی ساختمانی به تمام نقاط کشور در کوتاه ترین زمان به صورت مستمر

۶-استفاده همیشگی از crm قدرتمند و سیستم پذیرش سفارش و ارسال و پیگیری هوشمند

۷-ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته در کنار مشتریان و تامین کنندگان عزیز تا مادام العمر

۸-استفاده همیشگی از سیستم کنترل کیفی داخلی برای اصالت کالای تولید کنندگان