محصولات زیر دوشی اُیو کالا

زیر دوشی ها باعث جدا سازی فضای زیر دوش از سایر بخش های حمام می گردند با وجود و حضور این محصول کف حمام کاملا خیس و مرطوب نمی شود و همین امر باعث می گردد تا بتوانند در فضای حمام از وان و جکوزی و یا توالت های فرنگی استفاده نمایند بدون نگرانی از ادغام شدن فضا آن ها باهم دیگر حتی این گونه نظافت و پاکیزی در فضای داخلی حمام بیشتر رعایت می گردد و علاوه بر این موارد زیبایی دو چندانی به دکوراسیون داخلی حمام می بخشد.

در این مطلب به بررسی همه جانبه این محصول از نظر جنس، مدل، قیمت و در واقع تمام مواردی که در حین خرید باید به آن توجه شود می پردازیم.

زیر دوشی

خرید زیر دوشی

برای خرید زیر دوشی باید به جنس محصول توجه داشته باشیم و با توجه به ویژگی هایی که دارد نوع مناسب را برای خرید انتخاب کنیم به همین دلیل در این قسمت به معرفی انواع زیر دوش ها می پردازیم.

انواع زیر دوش ها از نظر نحوه نصب

زیر دوشی ها از نظر نحوه نصب کردن به دو دسته توکار و رو کار تقسیم می شوند و نحوه نصب شدن آن ها در ابتدا به سلیقه مشتری برمی گردد اما در کل تو کار و رو کار هر یک دارای ویژگی ها و مزیت هایی هستند که آن ها را از هم متمایز می کند و دانستن این ویژگی ها شما را می تواند در امر خرید این محصول کمک کند.

زیردوشی های توکار

زیر دوشی های توکار دارای لبه بیرونی نیستند و همین امر باعث می شود که خردسالان به خاطر سهل انگاری و شیطنت با لبه های بیرونی برخورد نکرده و در واقع از زمین خوردن ناگهانی جلوگیری می کند نوع توکار را باید از ابتدا در ساخت ساختمان تهیه نمود تا راحت تر نصب شوند حال ممکن است برایتان سوال پیش آید که چگونه بدون وجود لبه آب به قسمت های دیگر حمام انتقال نمیابد در واقع نوع توکار دارای شیبی هستند که باعث هدایت آب می شود و از انتقال آب به سایر قسمت ها جلوگیری می کند.

زیر دوشی های رو کار

زیر دوشd های روکار دارای لبه بیرونی هستند و از انتقال آب به سایر بخش ها جلوگیری می کنند گاهی در بعضی از ساختمان ها از ابتدا و حین ساخت از این محصول استفاده نشده است در این حالت شما می توانید آن را به صورت رو کار در حمام خود نصب کنید.

این محصول از نظر نصب به دو دسته دیگر نیست تقسیم می شوند متحرک و ثابت.

زیر دوشی های متحرک

زیر دوشی های متحرک دارای مزیت جا به جایی هستند و در واقع شما می توانید هر زمان که خواستید آن را نصب و یا جدا کنید این حالت برای خانوم هایی مناسب است که دوست دارند به صورت کامل و تمام و کمال فضای حمام را شست و شو دهند.

زیر دوشی های ثابت

زیر دوشی های ثابت برخلاف نوع متحرک قابلیت جابه جایی ندارند و همان طور که از اسمشان مشخص است به صورت ثابت نصب می شوند.

انواع زیر دوشی ها از نظر جنس

این محصول از نظر جنس به ۵ دسته تقسیم می شوند  لعابی، فایبرگلاسی، سنگی، پلاستیکی، چینی که هر کدام آن ها دارای ویژگی های متفاوتی می باشد.

زیر دوشی های لعابی

جنس زیر دوشی های لعابی از فولاد است اما بر روی آن پوششی ضد آب وجود دارد که از نفوذ آب و رطوبت به فولاد جلوگیری می کند و همین امر سبب می شود تا فولاد زنگ نزند همچنین یکی از ویژگی های بارز زیر نوع لعابی مقاوت در برابر ضربه و شکست می باشد.

زیر دوشی های فایبرگلاسی

زیر دوشی های فایبرگلاس دارای مدل ها و طرح های مختلفی هستند وزن پایین اما استحکام بالایی دارند و جزء یکی از محبوب ترین این نوع محصول به حساب می آیند که در واقع می توان گفت از قدرت خرید بالایی برخوردار می باشند پس در نتیجه دارای طرفداران بیشتری نسبت به سایر زیردوش ها هستند.

زیر دوشی های سنگی

زیر دوشی های سنگی همانند سنگ های طبیعی هستند اما از مواد پلیمری و کامپوزیتی ساخته می شوند از نظر قیمت نسبت به سایر نوع ها از قیمت پایینی تری برخورد دار می باشد و برخلاف شباهتی که به سنگ دارد دارای وزن پایینی می باشد.

زیردوشی های پلاستیکی

این نوع بسیار سبک هستند و قابلیت جابه جایی در آن ها نسبت به سایر انواع این محصول بالاتر است و همچنین دارای مقاومت بالایی می باشند همچنین بیشتر به صورت رو کار و متحرک به کار می روند.

زیردوشی های چینی

 زیر دوشی های چینی بنابر جنسی که دارا هستند دارای وزنی بالا می باشند و به نسبت سایر انواع شکست پذیرتر می باشند مخصوصا در هنگام نصب که باید بسیار ظریف و با دقت نصب شوند.

رنگ زیر دوش ها

انتخاب رنگ کاملا سلیقه ای و وابسته به شخص خریدار و دکوراسیون داخلی موجود در حمام دارد.

قیمت زیر دوشی ها

حال بعد از آن که به تمام ویژگی ها و خصوصیات موجود در زیر دوشی ها پرداختیم افراد برای خرید محصول راحت تر می توانند تصمیم بگیرند و مدلی را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنند بعد از آن که مدل مد نظر انتخاب شد با توجه به ویژگی های موجود در آن قیمت زیر دوش محاسبه می شود  در واقع می توان گفت جنس، مدل، رنگ، نوع نصب تمام عواملی هستند که بر قیمت زیردوش ها به صورت مستقیم تاثیرگذارند.

فروشگاه های معتبر

فروشگاه های معتبر نسبت به سایر فروشگاه ها دارای محصولات استاندارد و با ضمانت هستند یکی از این فروشگاه های معتبر،  فروشگاه آنلاین ایو می باشد که با طیف گسترده ای از مدل ها با برند های مختلف در خدمت خریداران قرار گرفته تا افراد بتوانند راحت تر کالا مورد نظرشان را تهیه کنند.

محصولات دیگر

جکوزی مدل L210

جکوزی مدل L210

۱۶,۲۵۰,۰۰۰ تومان۲۲,۴۲۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها