محصولات وان و جکوزی اُیو کالا

جکوزی مدل L727

جکوزی مدل L727

۱۴,۲۵۰,۰۰۰ تومان۱۸,۸۴۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها
جکوزی مدل L337

جکوزی مدل L337

۱۹,۴۵۰,۰۰۰ تومان۲۴,۰۷۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها
جکوزی مدل L212

جکوزی مدل L212

۱۷,۷۹۰,۰۰۰ تومان۲۲,۳۶۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها
جکوزی مدل L188

جکوزی مدل L188

۱۹,۵۱۰,۰۰۰ تومان۲۴,۱۵۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها
جکوزی مدل L111

جکوزی مدل L111

۲۷,۸۷۰,۰۰۰ تومان۳۲,۴۸۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها
جکوزی مدل L740

جکوزی مدل L740

۱۴,۶۵۲,۰۰۰ تومان۲۰,۸۳۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها
جکوزی مدل L510

جکوزی مدل L510

۲۲,۷۲۰,۰۰۰ تومان۲۷,۳۶۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها
جکوزی مدل L417

جکوزی مدل L417

۲۰,۶۲۰,۰۰۰ تومان۲۵,۲۳۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها
جکوزی مدل l330

جکوزی مدل L330

۱۴,۹۸۰,۰۰۰ تومان۲۱,۱۴۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها
جکوزی مدل L320

جکوزی مدل L320

۱۷,۸۷۰,۰۰۰ تومان۲۲,۴۸۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها
جکوزی مدل L317

جکوزی مدل L317

۱۶,۸۸۰,۰۰۰ تومان۲۱,۴۷۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها
جکوزی مدل 177

جکوزی مدل L177

۲۰,۷۵۰,۰۰۰ تومان۲۵,۳۶۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها

جکوزی چیست؟

جکوزی به وان جت دار یا وان آب گرم گفته می شود که برای تامین فشار جت ها از پمپ استفاده می شود در واقع منشاء این اسم از فامیلی خانوادگی مخترع جکوزی می باشد جکوزی وسیله ای برای آب درمانی نیز می باشد و کاربرد پزشکی دارد.

انواع جکوزی از نظر گنجایش:

جکوزی ها از نظر گنجایش به چند دسته تقسیم می شوند جکوزی های یک نفره، جکوزی های دونفره و … جکوزی های یک نفره شبیه به وان های خانگی می مانند و دارای پمپ هایی هستند برای تامین فشار آب داخل جکوزی و همچنین بعضی از آن ها دارای المنت برای گرم کردن آب داخل جکوزی می باشند، جکوزی های چند نفره بسته به تعداد اندازه های متفاوتی دارند و همچنین از نظر قیمتی نیز متفاوت می شوند در واقع هر چه گنجایش بیشتر نیاز باشد قیمت آن نیز به نسبت افزایش پیدا می کند.

وان و جکوزی

نکاتی که باید هنگام انتخاب وان و جکوزی به آنها فکر کنید

وان و جکوزی همیشه محبوب بوده اند و این محبوبیت در حال افزایش است که هر روز افراد بیشتر از عجایب وان و جکوزی و اثر آب درمانی برای تسکین عضلات خسته، استرس دوباره، افزایش متابولیسم و بهبود سلامت کلی آگاه می شوند. با این وجود قبل از انتخاب وان جکوزی باید به چند نکته فکر کنید، از جمله طراحی وان و چگونگی تناسب آن با دکوراسیون کلی شما، نیازهای برق و نوع موادی که می توانید برای وان انتخاب کنید.
اولین مواردی که باید قبل از انتخاب وان جکوزی مورد توجه قرار گیرد، طراحی خود وان و اطمینان از مطابقت آن با طراحی کلی سرویس بهداشتی است. وان و جکوزی قسمت برجسته ای از سرویس بهداشتی خواهد بود، بنابراین ضروری است که رنگ آن متناسب با دکوراسیون عمومی باشد. همچنین باید به شکل و سبک توجه شود. اگر دستشویی شما به سبک مدرن ساخته شده باشد.
وقتی صحبت از نیاز به برق جکوزی می شود ، اطمینان از وجود نیروی کافی در دسترس برای فعال کردن جت های ماساژ بسیار مهم است. یک قانون خوب این است که برای هر بیست جت باید یک پمپ جداگانه وجود داشته باشد و بدیهی است که در صورت عدم کافی بودن منبع تغذیه ، فشار وارد می کند. نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که استفاده از یک متخصص دارای مجوز برای نصب وان برای اطمینان از استاندارد بودن منبع تغذیه و نصب ایمن آن، از نکات حائز اهمیت است.
وان و جکوزی در انواع مختلف مواد موجود است. بسیاری از این مواد می توانند ظاهری منحصر به فرد به سرویس بهداشتی اضافه کنند، اما از نظر قابلیت استفاده از وان اکریلیک استاندارد توصیه می شود. اکریلیک نه تنها به طور طبیعی براق است، بلکه از نظر شیمیایی نیز غیر غابل نفوذ است. وان اکریلیک نه رنگ می بازد و نه لکه دار می شود.

حدودا ۱۵ سالی می شود که وان و جکوزی حمام در ابعاد کوچک و بزرگ وارد بازار شده است. این وان جکوزی ها مانند نمونه های موجود در استخرها و باشگاه های ورزشی می باشند که برای کسانی که می خواهند به صورت مستمر و روزمره در داخل آپارتمان و منزل مسکونی خود استفاده کنند.

آخرین نکته ای که باید هنگام انتخاب وان جکوزی خود در نظر بگیرید این است که چه نوع لوازم جانبی اختیاری را می خواهید نصب کنید. امروزه جکوزی ها دارای ویژگی های اضافی متنوعی هستند که باعث می شود حمام کردن بیش از یک تجربه مبتنی بر آب باشد. برخی از وان و جکوزی ها دارای نور ماتریس LED هستند که جلوه های روشنایی را ارائه می دهد، که می تواند برای تهیه کروموتراپی برنامه ریزی شود.
اکثر جکوزی های مدرن همچنین با سیستم اوزوناتور ، یک ماده ضدعفونی کننده طبیعی ارائه می شوند که استفاده از سایر مواد شیمیایی را تا حد خوبی کاهش می دهد.

هنگام خرید وان و جکوزی چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

 • اندازه وان و جکوزی

با توجه به فضایی که در اختیار دارید و اهداف خود یک وان و جکوزی جدید با اندازه مناسب انتخاب کنید. فضای موجود در سرویس بهداشتی تصمیم شما را برای خرید مناسب تعیین می کنند. طول وان و جکوزی نیز باید اندازه مناسبی برای بدن شما باشد.

 • هزینه

وان و جکوزی اکریلیک یک انتخاب مقرون به صرفه است. قبل از خرید وان اطمینان حاصل کنید که طیف وسیعی از گزینه های مختلف را بررسی کرده اید. سرمایه گذاری در وان جدید حمام شما را ارتقا داده و خانه شما را برای خریداران بالقوه جذاب می کند. این هزینه می تواند بر اساس آپشن های موجود به طور قابل توجهی متفاوت باشد. در نهایت، کار شما این است که بهترین کیفیت، سبک و عملکرد را برای بودجه خود پیدا کنید. علاوه بر این، به دقت توجه کنید که آیا وان و جکوزی شما دارای ضمانت نامه تولید کننده است یا خیر.

 • طراحی و سبک

بیایید این واقعیت را بپذیریم که اگر قرار است در سرویس بهداشتی و یا حیاط خانه خود یک وان و جکوزی قرار دهید، می خواهید منظره شما را بهبود بخشد نه اینکه چیزی از آن کم کند. کیفیت و عملکرد همیشه از اهمیت بالایی برخوردار است، اما در نهایت، شما همچنین باید از ظاهر مدل خوشحال باشید.

 • جت ها

یکی از مهمترین موارد قرار دادن جت های با کیفیت است. به عبارت دیگر، جت هایی که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به درستی قرار داده شده اند می توانند بدن شما را به طور کامل تری ماساژ دهند. قدرت جت ها که به طور کلی از نظر اسب بخار پمپ در گردش ذکر می شود، یکی دیگر از مشخصات فنی است که ممکن است بخواهید به آن توجه کنید.

 • مواد

نحوه ساخت وان آب گرم در نهایت بر دوام ، عملکرد خوب ، صرفه جویی در مصرف انرژی و دوام آن تأثیر می گذارد. مدل ها به سبک های مختلفی ارائه می شوند، اما به عنوان یک قانون کلی، مواد محکم تری مانند پوسته های اکریلیک نسبت به پلاستیک های ارزان تر، مقاوم تر و ضد خش هستند.

وان و جکوزی ها دارای چه امکاناتی می باشند:

جکوزی‌های مدرن دارای تجهیزات و امکاناتی هستند که باعث ایجاد تفاوت آن ها با جکوزی ها قدیمی تر شده است.

جت و ماساژور:

امواجی که به علت جت و ماساژور ها داخل آب جکوزی ایجاد می شود سبب خاصیت آب درمانی جکوزی می شود، ماساژور ها به دو دسته تقسیم می شوند:

 • ماساژور کناری
 • ماساژور کف

سیستم تزریق گاز ازن به منظور استرلیزه کردن آب :

 • چراغ‌های زیر آب
 • چراغ‌های پس‌زمینه
 • صفحه کنترل کامپیوتری
 • رادیو

اسپیکر ضدآب:

می توانید با استفاده از این آپشن اهنگ مورد علاقه خود را وقتی داخل جکوزی قرار دارید گوش دهید و با آرامش داخل آب دراز بکشید.

بالشتک زیرسری :

برای راحتی افراد از بالشتک های زیر سری استفاده شده تا شخص در آرامش بتواند داخل جکوزی و وان قرار گیرد.

قیمت وان و جکوزی

قیمت مدل های مختلف وان و جکوزی به عوامل مختلفی بستگی دارد، جنس، گنجایش، امکانات و آپشن های مختلف و … مجموعه ای از عوامل هستند که بر قیمت وان و جکوزی تاثیر مستقیم دارند.

خرید و فروش وان و جکوزی در سایت ایو کالا

مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به سایت اُیو کالا تمامی اطلاعات مورد نیاز برای خرید وان و جکوزی را کسب کرده و وان مورد نظر خود را انتخاب کنند سایت اُیو کالا با در نظر گرفتن سلیقه های مختلف و ارائه طیف گسترده ای از محصولات فضایی را برای خرید امن و ایمن در شرایط کنونی کرونا ایجاد کرده است تا مشتریان عزیز بتوانند با خیالی آسوده و راحت به خرید خود بپردازند.

اجزای تشکیل دهنده وان و جکوزی

 • پانل : به دیواره های وان و جکوزی گفته می شود.
 • شاسی: اسکلت کلی وان و جکوزی است که از جنس تمام استیل می باشد و خاصیت ضد زنگ زدگی و ضد پوسیدگی را دارا هستند.
 • پمپ: وظیفه پمپ ها داخل جکوزی انتقال آب با فشار بالا به داخل جکوزی می باشد.
 • جت ها:‌ در واقع تفاوت وان و جکوزی وجود جت داخل جکوزی است که خاصیت آب درمانی دارد.
وان مدل V320

وان چیست ؟

وان وسیله ای است برای استحمام می باشد گرچه می توان گفت یکی از کاربرد های دیگر وان رفع خستگی است به این خاطر که دراز کشیدن در آب باعث می شود تا خستگی از بدن دفع شود و همچنین سبب ایجاد آرامش در بدن شخص شود.

انواع وان و جکوزی از نظر جنس

وان ها از نظر جنس به چند دسته وان کامپوزیتی، وان پلیمری، وان فایبرگلاسی، وان فولادی، وان چدنی، وان چوبی و سنگی تقسیم می شود که هر یک به طور مجزا درباره توضیح داده شده است.

وان و جکوزی کامپوزیتی :

وان های کامپوزیتی در دسته وان های مدرنی هستندکه به تازگی وارد بازار شده است و از نظر وزنی از وان های چدنی خیلی کم وزن ترمی باشند و بسیار کاربردی و محبوب هستند ، در ساخت وان های کامپوزیتی از فولاد سنگین و لایه پرسلان استفاده می شود، هدف از ساخت وان های کامپوزیتی ایجاد وان های بادوام و مقاوم است.

وان و جکوزی پلیمری :

وان های پلیمری وان هایی هستند که در ساخت آن ها از سنگ های مرمر وگرانیت استفاده می شود هزینه ساخت وان های پلیمری بالاتر از وان های پلاستیکی است وان های پلیمر سطح صافی ندارند و همین موجب می شود بعد از مدتی باعث ایجاد لایه ای بر روی وان شده و باعث شکستگی وان شود.

وان و جکوزی فایبرگلاسی :

یکی از موادی که بسیار در وان ها به کار می روند فایبرگلاس است، فایبرگلاس یا همان پلاستیک بسیار قابل انعطاف می باشند
و به همین دلیل سازنده های آن می توانند به راحتی به آن شکل دهند و آن را در طرح های مختلف ایجاد کنند، وان های فایبرگلاسی دارای وزن پایینی می باشند اما نظافت وان های فایبرگلاسی کمی سخت است و با هر مواد شوینده ای نمی توان آن ها را تمیز کرد.

وان و جکوزی فولادی :

وان های فولادی از فولاد ضد زنگ درست شده اند و وزن بیشتری نسبت به وان های پلاستیکی دارند و دارای قیمت مناسبی می باشند اما به صورت دما آب را کاهش می دهند چرا که گرما به سرعت از فولاد انتقال پیدا می کند.

وان و جکوزی چدنی :

وان های چدنی مانند وان های فولادی با لایه پرسلان پوشش داده می شود و دارای استحکام بالایی می باشد
وان های چدنی دارای وزن زیادی می باشند و مانند فولاد گرما را انتقال می دهند اما این انتقال گرما فقط یک بار صورت می گیرد و در طولانی مدت گرما را نگه می دارد.

وان و جکوزی چوبی و سنگی :

وان های چوبی و وان های سنگی وان هایی هستند که بیش تر قابل توجه افرادی که به سبک سنتی علاقه مند هستند.

وان ها از نظر ابعاد

وان ها از نظر ابعاد به سه دسته کوچک ، متوسط و بزرگ تقسیم می شوند که وان های کوچک در اندازه طول ۱۴۰ ، عرض ۷۶، ارتفاع ۳۸ اندازه استاندارد وان های کوچک است و وان های متوسط در اندازه طول ۱۵۲، عرض ۸۱، ارتفاع ۴۵ اندازه استاندارد وان های متوسط است و وان های بزرگ در اندازه طول ۱۸۲، عرض ۹۲ و ارتفاع ۵۱ اندازه استاندارد وان های بزرگ است.