محصولات دور دوشی اُیو کالا

دور دوشی چیست؟

دور دوشی ها یکی از وسایل کاربردی برای جدا کردن فضای حمام از دسشویی است که به آن ها کابین دوش نیز گفته می شود، برای خانه هایی که حمام و دسشویی در یک فضا قرار دارند کابین دوش باعث می شوند که فضای حمام و دسشویی از هم تفکیک شده و فضا حمام پاکیزه تر بماند همچنین رطوبتی که داخل حمام وجود دارد به فضای دستشویی وارد نشود.
در این مطلب به شما کمک می شود تا بتوانید کابین دوش مد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید و برای خرید آن با قیمت مناسب اقدام نمایید.

اهمیت کابین دوش

زمانی را حس کنید که یکی از اعضای خانواده تازه داخل حمام دوش گرفته است و هوای داخل حمام پر از بخار است حال شما می خواهید از فضای دستشویی که داخل حمام تعبیه شده استفاده کنید برخورد بخار با صورت مخصوصا اگر تابستان هم باشد و هوا بسیار گرم باشد بسیار ناخوشایند است یکی دیگر از مواردی که باعث افزایش اهمیت آن داخل حمام شده جلوگیری از خرابی دیوار های حمام است.

دور دوشی

خرید دور دوشی

مجموعه عواملی که در خرید دور دوشی ها مانند خرید وان و جکوزی برای افراد اهمیت دارد قیمت، جنس و خرید از مراکز فروش معتبر که دارای کالاهای استاندارد و ضمانت نامه و… هستند.

علاوه بر آن اگر می خواهید به خرید آن اقدام کنید نیاز است که به فضای داخلی حمام خود توجه کنید و به نسبت فضایی که در اختیار دارید کابین دوش با ابعاد مورد نیاز را تهیه نماید همچنین علاوه بر ابعاد باید به جنس آن نیز توجه کنید به همین دلیل برای آشنایی بیشتر شما با انواع دور دوشی اشنا می کنیم.

انواع دوردوشی از نظر جنس

دور دوشی ها از نظر جنس به دو دسته شیشه ای و طلقی تقسیم می شوند مدل شیشه ای مدرن تر از طلقی می باشند و در واقع در ابتدای تولید، آن ها با جنس طلق بودند و بعد از مدتی با جنس شیشه وارد بازار شدند.

مدل شیشه ای نسبت به مدل طلقی از قدرت خرید بالاتری بهره مند هستند و افراد بیشتر برای خرید به سمت مدل های شیشه ای می روند.

ویژگی های مدل های شیشه ای

دوام بالا

مقاومت کابین های شیشه ای نسبت به کابین های طلقی بالاتر می باشند

زیبایی چشمگیر

برای دکوراسیون داخلی حمام بسیار کاربردی می باشند و قابلیت دو چندان کردن زیبایی محیط را دارا هستند.

شفافیت

شفافیت بالای شیشه باعث می شود که حمام زیباتر جلوه کند و همچنین به علت بازتاب نور از سطح شیشه دور دوش حس می شود حمام بزرگ است.

شست و شو آسان

مدل های شیشه را به راحتی می توانید با استفاده از ضدعفونی کننده ها تمیز کنید بدون نگرانی از این که شفافیت اش را از دست بدهد.

 دور دوشی های طلقی

دور دوش های طلقی دارای ویژگی ها و مزیت های زیادی هستند که یکی از مهم ترین آن ها سبک و قابل حمل بودن است در متن زیر به ویژگی های کابین های دوش طلقی به صورت کامل پرداخت ایم.

ویژگی مدل های طلقی

قابل حمل

کابین های دوش های طلقی به نسبت کابین های دوش شیشه ای دارای وزن کمتری می باشد و همین ویژگی باعث شده است که کابین های طلقی به راحتی قابل حمل باشند.

قیمت پایین

قیمت دور دوشی های طلقی نسبت به دور دوشی های شیشه ای پایین تر می باشد و همین موضوع باعث شده است که گاهی کابین های طلقی به کابین های شیشه ای ترجیح داده شود.

جذب رطوبت

کابین های طلقی قابلیت جذب رطوبت را دارند البته جذب رطوبت کم را می توانند جذب کنند.

برش طرح های پیچیده

دور دوشی ها طلقی قابلیت برش در انواع طرح های پیچیده را دارند و با سرعت بالا توسط دستگاه می توان در طرح های مختلف آن ها را برش داد.

عدم دیده شدن لک های سطحی

دور دوشی های طلقی دارای قابلیت کمتر نشان دادن لک ها بر روی خود هستند و در واقع نیاز نیست هر لحظه تمیز شوند.

ایمنی بالا

کابین های شیشه ای ممکن است شکسته شوند اما طلق برای خانواده هایی که دارای بچه های کوچک می باشند کاربردی تر است.

انواع رنگ فریم کابین دوش

برای خرید کابین دوش باید به رنگ فریم دور دوش نیز توجه کنیم و با توجه به دکوراسیون داخلی حمام رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید همچنین رنگ آن نیز گاهی بر فروش  و قیمت درج شده بر آن تاثیر می گذارد.

  • – سفید
  •  – نقره‌ای مات
  •  – نقره‌ای براق (کروم)
  •  – طلایی براق
  •  ـ طلایی مات
  • – زیتونی براق
  • ـ مشکی مات

فروش دور دوشی

یکی از عوامل مهمی که در خرید دور دوشی باید به آن توجه کرد خرید از فروشگاه های معتبر است یکی از فروشگاه های معتبری که به فروش دور دوشی، زیر دوشی، وان و جکوزی و … به صورت انلاین می پردازد و دارای مدل های مختلف کابین دوش در برند های مختلف و شخص به راحتی می تواند مدل مد و برند مد نظر خود را در فضای فروشگاه انلاین ایو تهیه نماید.

قیمت دور دوشی ها

نمی توان به صورت دقیق و شفاف قیمت دور دوشی ها را محاسبه کنید مگر آن که فاکتور های مانند مدل، جنس، رنگ، ابعاد و… را در نظر گرفت.

محصولات دیگر

جکوزی مدل L747

جکوزی مدل L747

۱۴,۴۹۰,۰۰۰ تومان۲۰,۶۳۰,۰۰۰ تومان
انتخاب گزینه‌ها